TPC Teknoloji, Jeotermal Endüstrisi’ne kimya mühendisliği hizmetleri sunmaktadır. Amacımız, en üst düzeyde ürün, hizmet ve teknik destek sunarak müşterilerimize değer katmaktır. Bu ortak hedefler sayesinde, optimum üretime ek olarak tesis ekipmanlarının korunması sağlanabilmektedir. Ürün ve hizmetlerimiz sayesinde, en yüksek verimlilik seviyesinde çalışılarak mükemmel bir yatırım getirisi elde edilebilir.

Güvenilir – Güven, başarımızın anahtarıdır ve en önemli temel değerimiz olmaya devam edecektir. Dürüstlük – İlkelerimize ve karakterimize en yüksek düzeyde dürüstlük ve doğruluk rehberlik eder. Güvenilirlik – Tüm müşterilere en üst düzeyde hizmet sunmaya çalışıyoruz Mükemmellik – Mükemmelliğe ulaşma ve tüm müşterilere en yüksek düzeyde değer sağlama konusunda tutkuluyuz.

Müşteri odaklı bir şirketiz ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için en yüksek katma değeri sağlamayı taahhüt ediyoruz. Ortaklarımıza olağanüstü hizmetler sunmaya çalışıyoruz ve ortak hedeflere ulaşılmasını sağlayan ilkelerimiz ve değerlerimiz tarafından yönlendiriliyoruz.

Vizyonumuz, Jeotermal Endüstrisi’ne; kimya mühendisliği ürünleri, hizmetleri ve teknolojisinin lider sağlayıcısı olmaktır. Bu hedefe ulaşmanın en iyi yolunun, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmak ve beklentileri aşan benzersiz hizmetler sunmak olduğuna inanıyoruz.

TPC Teknoloji, enerji üretim verimliliğini, kaynak yönetimini ve tesis ekipmanının korunmasını optimize etmek için tasarlanmış yenilikçi kimya mühendisliği çözümleri sunar. Özel olarak tasarlanmış kimya mühendisliği çözümlerimiz, tesis arıza süresini önemli ölçüde azaltmak ve jeotermal enerji santrali operasyonunda karlı bir uzun ömürlülüğün sürdürülmesini sağlamak için değerli tesis varlıklarının korunmasını sağlar.

Son derece deneyimli mühendis ve saha teknisyenlerinden oluşan ekibimiz, tam bir jeokimya ve kimya mühendisliği hizmetleri disiplini sağlar:

  • Rezervuar Jeokimyası
  • Kimyasal Modelleme
  • Şartlandırma
  • Korozyon Azaltma
  • Kapsamlı Salamura ve Gaz Analizleri

Yönetim ekibi

Mark Stapleton, TPC Teknoloji’nin sahibi ve kurucusudur. Kırk bir yıldır özel kimyasallar ve kimya mühendisliği endüstrisinde yer almış ve otuz yılı aşkın süredir jeotermal endüstrisinde aktif olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda Mark, PowerChem Teknolojisinin de kurucusudur. PowerChem’in Başkanı olarak, ABD ve Uluslararası Pazarlama ve Satış, Teknoloji, Üretim ve Finans’ı içeren şirket operasyonlarının stratejik planlamasında kapsamlı bir şekilde yer almıştır. Mark, PowerChem’in jeotermal endüstrisine kimya mühendisliği ürünleri ve hizmetleri sağlamada bir lider olarak tanınmasına rehberlik etmiştir.

Mark Stapleton, çok sayıda makale yayınladı ve çok sayıda jeotermal konferansı ve çalıştayda konuştu. Mark, dünyanın dört bir yanındaki jeotermal enerji santrallerine stratejik ve yenilikçi kimya mühendisliği çözümleri sağlama hususunda erken bir öncü ve lider olarak tanınmaktadır.

Mark Stapleton

TPC Geochemical Services’in Sahibi ve Kurucusu.


Tevfik Kemal Ayata

TPC Global Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı.


Kevin Gottschalk

Madencilik Teknik ve Tedarik Zinciri Direktörü

Dave Ellison

TPC Jeokimya Hizmetleri CFO’su.


Gönül Barutçu

Kıdemli Finans ve Operasyon Müdürü.


Copyright ©2021 — All rights reserved.